Květen 2013

Obnovení a úprava blogu

25. května 2013 v 14:08 | Jane x) |  Moje hlouposti
Dnes jsem procházela všechny články, které jsem na blog přidala za dobu jeho existence. Hodně jsem jich smazala. Ubylo jich sice hodně, ale vůbec mi to nevadí. Chybět mi ty články rozhodně nebudou. Když jsem některé z nich četla, vůbec mi nepřipadalo, že jsem je opravdu psala já. Některé mi nebyly vůbec povědomé, nejspíš je psalo nějaké mé jiné já, o kterém nevím.
V blízké době plánuju být více aktivní na blogu. Dlouho jsem ho "zanedbávala". Chtěla jsem dělat i něco jiného než neustále sedět u počítače. Poslední dobou hodně chodím do knihovny, takže hodně čtu. Baví mě to. :)

Nový design

25. května 2013 v 0:16 | Jane x) |  Moje hlouposti
Jelikož jsem dostala jakousi "tvořící" náladu, vytvořila jsem nový design. Jednak už tu ten předchozí byl dost dlouho a taky už to chtělo nějakou změnu. Po pravdě řečeno, tenhle se mi celkem líbí. Nejprve jsem ho sem vůbec neplánovala dávat, ale když byl hotový, tak jsem si zkrátka řekla, proč bych ho sem nedala? Tak jsem ho nastavila. Nastavovala jsem ho asi hodinu, jelikož jsem ho musela kvůli menu ještě několikrát předělávat. Byla to celkem piplačka a docela jsem u toho už ke konci nadávala, ale už je to konečně hotové. A musím připustit, že se mi to celkem dost líbí a jsem s ním nadmíru spokojená. Prostě zbožňuju ten obrázek té holky s těma brýlema. Poslední dobou mám i ráda Lily Collins a nesmí chybět ani ta věta, kterou řekl Aslan v mé oblíbené části z knihy Kůň a jeho chlapec. No.. :) Jsem celkem zvědavá, jak dlouho tu tenhle design vydrží.. :)

Kůň a jeho chlapec

24. května 2013 v 20:29 | Jane x) |  Čtu...
Nedávno jsem si v knihovně půjčila 4 díly Letopisů Narnie. Myslím, že v pondělí nebo v úterý jsem dočetla Koně a jeho chlapce a tahle část se mi vážně líbila. Myslím si, že je to jedna z mých nejoblíbenějších částí v knize.