Štědrý den

1. ledna 2013 v 20:03 | Jane x) |  Témata týdne
Štědrý den - den, na který se těší snad všechny děti. Popravdě ani nevím, jestli jsem se na něj těšila. Možná ani ne. Když jsem se probudila 24.12.2012, připadalo mi to, jako úplně normální den, jako každý jiný. Ničím speciální. V této době se k Vánocům kupují třeba notebooky, tablety, PSP, herní konzole. Kde jsou ty doby, kdy jsme se radovali, že jsme dostali panenku nebo autíčko? Jsou nadobro pryč. Já jsem se spokojila s knížkami. Byla to jediná věc, kterou jsem opravdu chtěla na Vánoce. Jsem ráda, že jsem je dostala. Doba se mění. Čím jsme starší, tím nám jsou Vánoce lhostejnější. Vánoce jsou dnem, kdy má být celá rodina pohromadě. Není to jen o tom - povečeřet a rozbalit dárky, které nám Ježíšek nadělil. Měli bychom si vážit každé chvíle, kterou můžeme strávit se svými blízkými.
 


Komentáře

1 Vera Vera | Web | 9. ledna 2013 v 19:43 | Reagovat

Pěkně jsi to napsala :) a je pravda to, co říkáš, že spousty lidí už prostě neberou vánoce tak, jaké doopravdy jsou. Myslím, že jim spíš záleží na těch dárcích, než na rodinných chvílích, ale tak...je to věc každého člověka :)
no jo, tablety, notebooky...dárek má být od srdce ať je jakkoli drahý. Když to někomu udělá radost, tak proč ne (no komu by neudělal radost notebook žejo... :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama