Prosinec 2012

Prskavky

23. prosince 2012 v 18:16 | Jane x) |  Obrázky
Máte rádi prskavky??
Já je miluju!! ♥

Sněží. Ještě aby sníh vydržel.

23. prosince 2012 v 9:28 | Jane x) |  Moje hlouposti
U nás sněží!! To je tak bezva, teda alespoň pro mě. Strašně jsem se těšila na Vánoce, protože jsem si myslela, že budou na sněhu, ale potom v televizi a v rádiu říkali, že budou na blátě. Teď je neděle a sneží!. Raduju se z toho jako malý dítě. Hlavně ať ten sníh do zítřka vydrží. Bylo by fajn, kdyby byly bílý Vanoce. Minulá zima byla dobrá. Sice bylo i -20°C, ale my jsme stejně s kámoškou byly venku. Aspoň se dalo sáňkovat na volantkách.. :) Teď se to nedá, protože tahle zima je zatím divná.. :D Už se těším, až budeme jezdit lyžovat. :) <3
No uvidíme, ale já upřímně doufám, že sníh do zítřka vydrží.
I u vás sněží? :)

Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?

22. prosince 2012 v 10:45 | Jane x) |  Témata týdne
Jelikož miluju fantasy knihy, filmy a seriály, tak si představuji samé kouzelné bytosti. Víly, vlkodlaci, upíři, vampýři, draci, jednorožci, fénixové, bazilišci, obři, hobiti, čarodějové, elfové, trpaslíci, skřítci, andělé, dinosauři, superhrdinové - to všechno přebývá v mém světě fantazie. Někdy bych si opravdu ze srdce přála, aby tito tvorové existovali. Kdybych si měla vybrat, kterým z těchto tvorů bych chtěla být, odpověděla bych: "nevím". Já bych si totiž nedokázala vybrat, všechny je zbožnuju. Tato stvoření jsou součástí mého života. Bez fantazie by pro mě byl život nudný a nebarevný. Jako malá jsem se ráda dívala na seriály s dinosaury a draky. Každé víkendové ráno jsem vstávala brzy, abych se mohla dívat. I teď bych se dívala (já vím, je mi 14, ale...), ale existuje tu jedna skutečnost, která mi v tom brání. Bohužel...
Kdo byse nechtěl projet třeba na jednorožci, chovat draka nebo mít nejlepšího kamaráda upíra??
Miluju fantazii, ještěže něco tak úžasného existuje. :)

Vánoce

22. prosince 2012 v 10:16 | Jane x) |  Moje hlouposti
Z jedné strany Vánoce miluju, ale z druhé strany zase ne. Mám je ráda, jelikož miluju ta světýlka, kterými jsou ozdobené stromy, domy a třeba lampy ve městech a miluju cukroví. :)
Nemám je ráda, porotože se musí uklízrt, což mě absolutně nebaví a nikdy nevím, co mám komu koupit k Vánocům. Letos jsem to nechala na poslední chvíli a dárky pro rodinu jsem kupovala včera. I dárky do školy jsem samozřejmě nechala na poslední chvíli (celá já), ve čtvrtek jsem lítala po městě a sháněla je.
Nakonec to mám už všechno nakoupeno, takže jsem docela v pohodě. Ještě si musím uklidit pokoj, ale to se nějak zmákne. To je na chvíli. A pak si sem dám stromeček. <3
Jsem strašně ráda, že jsou prázdniny, nemohla jsem se dočkat, až si na chvíli odpočinu od školy a budu mít více času na psaní příběhu (doufám). Už mám 1. kapitolu, ale ještě ji sem nebudu dávat. Dám ji sem, až budu mít dost kapitol, než totiž jednu kapitolu napíšu, tak mi to trvá docela dlouho.
Co plánujete, že budete dělat o těchto prázdninách? :)
Tumblr_lu0ln5i1xj1qlme4do1_500_large

Birdy - Skinny Love

22. prosince 2012 v 10:06 | Jane x) |  Hudba
Nádherná písnička :) Teď ji posouchám pořád dokola.

Fire

16. prosince 2012 v 21:45 | Jane x) |  Obrázky

Pravdivý citát

15. prosince 2012 v 10:54 | Jane x) |  Citáty
Od života jem se naučila, že ..
za každým západem slunce je den, který začíná ... za každým snem, který končí je jeden, který se právě rodí ... za každými dveřmi jsou jedny otevřené ... za každou láskou, která končí, začíná nová ... za každým koncem je nový začátek ... za každým odchodem je nový příchod ... za každou porážkou je vítězství. Nic nikdy nekončí, pokud existuje život ...... Někdy bolí usmívat se přede všemi, a pak plakat sám.... Když tě jednou někdo zklame a ty poznáš, jak to bolí, nikdy nechceš ten samý pocit zažít znovu. Láska je krásná, dokud žije a pak.. Pak jen slzy, bolest a nic víc. Pusto, ticho, prázdno. Zabalíš se do tmy a čekáš. Marně. Snad. Možná. Odchází tvá stará láska. Zbývají jen vzpomínky a rozbušená srdce. Ty nechceš vzpomínat, ale MUSÍŠ.

PNG - zima

2. prosince 2012 v 17:18 | Jane x) |  PNG Obrázky

Samota

2. prosince 2012 v 16:51 | Jane x) |  Témata týdne
Samota. Pravděpodobně se s ní už každý někdy setkal. Pro někoho je to stav, který nemají rádi, ale pro někoho je naprosto normální. Nevím, do které z těchto dvou variant bych zařadila sebe. Možná do té druhé, ale někdy spíš do první. Popravdě řečeno už jsem si na samotu zvykla. 3 kamarádky prostě někdy nefungují. Téměř vždycky se jedna cítí odstrčená. U mě už se to stalo tolikrát, takže mluvím z vlastní zkušenosti. Doma jsem taky často odstrčená. Musela jsem se přizpůsobit. Byla jsem zvyklá, že když jsem o víkendech brzy vstávala, mohla jsem se dívat na televizi. Teď už nemůžu. V obýváku totiž o víkendu spí ségra se svým klukem. Druhá televize je u rodičů v ložnici, takže zase nic. Jediný, co zbývá je počítač. Tam se mi ale každý ráno o víkendu nechce. Takže mi zbývá tak maximálně ležet v posteli a čučet do stropu. Ani v pátek a v sobotu večer se nemlžu dívat na televizi, protože se chtějí dívat na něco jinýho. Už jsem si celkem za ty tři měsíce zvykla. Teď jsem svůj čas zabíjela knížkama. Ale teď dostanu další až na Vánoce. Doma máme knížky, ale skoro žádná mě nebaví. Někdy mám ale samoty po krk. Ale to není moc často. Každý vnímá samotu jinak. Mě nevadí, protože jsem na ni zvyklá. :)
Když jsme sami, můžeme nechat volný průchod myšlenkám. Můžeme si dělat co chceme. Někdy by jsme však zabíjeli, aby jsme nebyli sami.
Tumblr_lw81rtqfsh1qgimuio1_500_large