Listopad 2012

Čeština

29. listopadu 2012 v 18:21 | Jane x) |  Moje hlouposti
Z nějakého důvodu mě vážně fascinuje. Já to docela pěkný jazyk, ale i tak se mi líbí angličtina. Všechny jazyky mě nějakým způsobem fascinují. Dřív jsem čtení nenáviděla a nečetla jsem vůbec žádné klnížky. A teď bych se od nich nejraději neodtrhla, kdyby to šlo. Bohužel to ale nejde. Poslední dobou mě zaneprazdňuje škola. Už třetí týden po sobě jsme dostali úkol do slohu. Jedno líčení a dvě úvahy. Ani jedno mi moc nevadí, ale nemám ráda, když máme psát o něčem, o čem nevím, co bych k tomu řekla. Když k tomu nemám žádný vztah. Například týrání dětí. Nechci na to ani myslet, ale musím na to psát úvahu. Vážně mě to nebaví. Na zítra musím napsat úvahu na téma "Mobilní telefon a já". Dnes nemám na psaní úvahy vůbec náladu, ale nemám na vybranou. Je to docela otrava. Na středu jsme psali osobní charakteristiku. Já neumím charakterizovat sama sebe. Tudíž to bylo také velice zábavné. Psala jsem to snad čtyři hodiny. Tu úvahu dnes musím zvládnout za dvě. Nemusím, chci. Můj mozek dnes odmítá uvažovat, alespoň tedy nad nuceným tématem. Stačí mi ta představa, že je to teprve druhá úvaha ze tří, které budeme psát. Jdu se vrhnout na úvahu, ať ji mám co nejdřív z krku. :)

Divadelní přehlídka

18. listopadu 2012 v 9:30 | Jane x) |  Moje hlouposti
Od čtvrtka do neděle se konala Divadelní přehlídka ve Václavově. Koná se každý rok. A stejně jako minulý rok, jsem se byla na některá divadelní představení podívat. Ve čtvrtek hrál DS Václav Václavov (jsem členkou) hru Tři v tom (nehraju v ní), ale nebyla jsem se na ní podívat, jelikož už jsem ji viděla. V pátek bylo celkem 5 představení, ale ani na jednom jsem nebyla. První dvě představení byla dopoledne, kdy jsem byla ve škole. V 9:00 hrál divadelní soubor Point Gymnázium Prostějov hru Velký šéf. Vůbec netuším, o čem ve hře kráčelo, ale prý to byla detektivka. V 11:00 vystoupila Škeble Gymnázium Lanškroun. Podle letáčku byla tato hra o robotech. V 17:00 jsem na vystoupení DS Hanácké scény Kojetín - Modré z nebe nedorazila, jelikož už jsem byla v Zábřeze, protože jsme byly se spolužačkami domluvené, že půjdeme do kina na Rozbřesk 2. část. Ve 20:00 byly Jeptičky k výročí od DS Kroměříž. Prý to byl muzikál. A ve 22:30 byly smíšené dvouhry od Amadisu Brno, tam jsem mohla jít, protože pro mě ségra přijela, ale já jsem nejela, jelikož jsem byla unavená. A když jsem si to potom rozmyslela a volala jsem jí, tak už byla ve Václavově. Já jsem se teda alespoň dodívala na 5ti setový zápas Tomáše Berdycha s Nicolasem Almagrem. S taťkou už jsme moc nevěřili, že Tomáš Almagra porazí, ale nakonec to dokázal za 3 hodiny a 58 minut. Včera (v sobotu) byla první hra v 10:00 - Legenda o Kytici (Nezávislé divadlo Staré město p.S.). Bylo to docela dobrý. (Hrál tam pěknej kluk, ale pššt ;)) V 13:00 Kachna na pomerančích (Divadlo Devítka Ostrava). V 16:30 Půldruhé hodiny zpoždění (DS Vojan Libice nad Cidlinou). Ve 20:00 Tři mušketýři (Ty-já-tr Praha) - úžasnej muzikál, kdy má Dartaňan hanácký přízvuk.. :D Prostě chláma. Byla to fakt sranda :) Klidně bych šla znovu. Ve 22:30 byly Benátky pod sněhem od SemTamFóru Slavičín. Milulý rok Václava vyhrál právě SemTamFŕ Slavičín a oprávněně Muž sedmi sester byl prostě boží. Dneska si myslím, že to vyhrají z herci z Prahy. :) Dnes je další v 10, tak se tu mějte :)

One Direction - Over Again

15. listopadu 2012 v 20:00 | Jane x) |  Hudba
Hlavně mi někdo nezapomeňte nadávat, jak jsou hrozně trapní a podobný věci. Já je mám prostě ráda. Májí nádherný písničky. Já miluju tuhle písničku. :) Je úžasná. Chápu, někdo je rád nemá. :)

Obrázky přírody z flickru

15. listopadu 2012 v 19:39 | Jane x) |  Obrázky
Tak trochu sem stáhla pár obrákzků a rozhodla jsem se, že bych je sem mohla dát. :) Tak tady jsou. :) Všechny mě nějakým způsobem fascinují.

Ed Sheeran - Give Me Love

12. listopadu 2012 v 21:56 | Jane x) |  Hudba
Dlouho už tady nebyla nějaká písnička a jelikož jsem tuhle písničku dnes poslouchala několikrát dokola, tak jsem se rozhodla, že ji sem dám. Nedávno vyšel k této písničce i oficiální videoklip. Na tuhle písničku jsem přišla, když jsem se dívala na Upíří deníky, byla v jednom díle a hrozně se mi zalíbila. Mám ráda Edovy písničky :)

Piercing vs. tetování

1. listopadu 2012 v 16:09 | Jane x) |  Moje hlouposti
Já volím tetování. Dřív jsem sice chtěla piercing, ale můj názor se změnil.. Teď už bych nejspíš piercing nechtěla vůbec. Sice je možná výhoda, že piercing se dá vydělat, ale.. Tetování je dle mého názoru lepší.. Sice jeho odstranění je možné, ale drahé.. Piercing se mi líbí pouze na dvou místech - v nose a v pupíku. Už mám možná i představu, jaké tetování bych chtěla. Možná se do té doby, než si ho nechám uděla, moje představa změní. Uvidíme. A co se líbí víc vám?? Tetování nebo piercing?