Září 2012

PNG - Leven Rambin

30. září 2012 v 15:51 | Jane x) |  PNG Obrázky


Čtyřlístek

23. září 2012 v 19:42 | Jane x) |  Moje hlouposti
Na internetu jsem narazila na tenhle obrázek a napadla mě otázka. "Našli jste někdy čtyřlístek?" Já ne. Už jsem ho i jednou od někoho dostala, ale že bych ho sama našla, to ne. Vždycky jsem jen vzala dva trojlístky a z toho jednoho jsem jeden lístek utrhla a dala ho k tomu druhýmu tojlístku, aby to vypadalo jako čtyřlístek. Potom jsem všem říkala, že jsem našla čtyřlístek. Oni mě ale vždycky odhalili. Ne, že by předstírali, že jsem ho vážně našla, aby mi udělali radost. Vždycky jsem doufala, že mi to někdy uvěří.. Ale bohužel nikdy. Takže se ptám vás, našli jste někdy čtyřlístek? =)
9ddba75b65_82191832_o2_large

Blog a škola

11. září 2012 v 16:52 | Jane x) |  Moje hlouposti
Kvůli škole nemám moc času na psaní článků na blog. Nemám ani moc náladu a nápady. Píšu hlavně proto, aby se někdo nedivil, že jsem tak neaktivní. Už chodím přece jen do devítky a tam je to učení důležité. Taky se ale snažím, abych měla volný čas. Ten ale nechci promrhávat psaním článku na blog. Na odreagování si radši zahraju Crossfire. Zítra třeba píšeme písemku z ajiny a do němčiny se musím naučit předložky a ke kterýmu jsou pádu. V pátek píšeme z dějepisu a z matiky. Doma mám taky nějaké povinosti atd. Taky se snažím psát příběh, když na něj mám náladu. Zatím toho moc nemám. Teď spíš čtu příběhy od někoho jiného. Teď čtu třeba Dceru královen od Sisi. Zatím. =)

PNG - Amandla Stenberg

11. září 2012 v 15:47 | Jane x) |  PNG Obrázky

Škola

5. září 2012 v 19:55 | Jane x) |  Moje hlouposti
Už bohužel zase po dvou měsících začala škola. Klidně bych brala další dva měsíce prázdnin. Vůbec by mi to nevadilo. Pomyšlení na těch příštích 10 měsíců strávených ve škole mi leze na mozek. A když si představím, že je tento rok poslední na této škole a potom následuje střední, jéééj. Už i ty tři dny mi stačily. Nejradši už bych tam zítra nešla. Bohužel musím. První hodina tělocvik, ještě ke všemu učitelka, kterou jsme měly my holky, odešla do důchodu. Takže na nás zbyl učitel. Samozřejmě aby to bylo víc nespravedlivý, tak holky z 9.A dostaly učitelku. Prostě nádhera. Jinak máme dvakrát týdně odpoledko. V úterý a ve čtvrtek, v úterý odpoledne máme volitelky, což znamená, že já mám seminář z přírodopisu. Snad ten nejtrapnější předmět, kterej existuje a ve čtvrtek máme chemii. Je fakt úžasný, když máme ve čtvrtek odpoledko a první hodinu máme tělocvik a ještě ke všemu toho učitele. Člověk si prostě nevybere. Trapnej rozvrh jako vždy. Už je nás ve třídě jen 25, loni nás bylo ještě 31. 5 lidí od252354_134639563278493_118147031594413_230513_2530554_n_large
nás odešlo, protože k nám propadli, takže do devítky už s náma nešli. Letos nám trochu pozměnili žákovskou. Teď na ní vzadu není rozvrh, což je blbý, protože jsem na něj byla zvyklá. Zatím sedím v první lavici. :D :D Jiná na mě totiž nezbyla, ale zatím mi to nějak nevadí.Učitel z fyziky mi dokonce řekl, že první lavice je nejlepší, protože v hodině většinou stojí u druhé lavice, takže těch, co sedí v první lavici si nevšímají. Věděla jsem to i bez toho, aniž by mi to řekl, ale přišlo mi to hrozně vtipný, když to říkal, protože tím pádem si mě bude všímat. :D (tak těch předchozích pár vět je možná trochu nesrozumitelných, ale to je detail) V němčině nás učitelka zkoušela na slovíčka (ne na známky, ale aby jsme si ej trochu oživili), když jsme ho řekli dobře, tak jsme si udělali, čárku. A řekla nám jen, že když budeme mít určitej počet čárek, tak můžeme dostat jedničku. Tři nebo čtyři lidi dostali jedničku. Ale je docela na nic to odpoledko, protože začíná 13:50, končí 14:35 a 14:40 mi jede autobus. Včera jsem musela dobíhat, ale jen díky tomu, že jel řidič, kterej jezdí pomalu, jsem ho stihla. Kdyby jel jinej řidič, tak bych asi musela jet až 15:20, ale tak dlouho se mi čekat nechce. Minulej rok jsem musela jezdit 15:20, protože nám odpoledko končilo 14:45. Dnešek byl celkem pohodovej. Měli jsme 6 hodin, první hodinu svět práce, tam jsme se domlouvali jakej si máme nosit sešit, co budeme probírat atd., druhou hodinu čeština, to byla nuda, třetí matika, to jsme si opakovali rovnice, němčina - ty slovíčka, rozdávali jsme si učebnice a pracáky, fyzika - kecali jsme a v angličtině jsme byli na počítačích, protože učitelka, kterou máme z angličtiny nemohla mluvit, takže musela šeptat a to by ji nikdo neslyšel. Prostě pohodička. :D Po té škole moc nemám náladu psát články na blog, ale dneska jsem se k tomu dokopala. :) Když jsem dnes přišla ze školy, tak jsem chvíli seděla, protože mi bylo vedro. Pak jsem se převlíkla a hrála Crossfire, chtěla jsem udělat dení misi, včera jsem ji nedělala, protože jsem nebylo skoro vůbec na počítači a to chce aspoň hodinu a půl. Ale stejně to není ono, protože mě to víc baví, když hrajeme s Tomášem, ale to tento týden neklapne, jedině o víkendu. Nevím, kdy bude další článek. Kdyžtak mě omluvte za mou neaktivitu, ale jsem přece jenom v devítce a tolik času a nálady na psaní asi mít nebudu. Tak se tu mějte, já se jdu vykoupat a koukat na gympl (jako kdybych té školy neměla i tak dost).