Červen 2012

Jedu pryč

29. června 2012 v 10:46 | Jane x) |  Moje hlouposti
Teď jsem dlouho nic nenapsala, ale nějak se mi vážně nechtělo byli jsme na školním výletě.. Všechno sem snad napíšu, až se vrátím. :D Teď taky nemám čas, protože si balím věcy, tak zatím pá =) Nebudu mít přístup k internetu (krátký článek xD)

Horko

20. června 2012 v 16:17 | Jane x) |  Moje hlouposti
Nedá se říct, že bych neměla teplo ráda. Mám ho ráda, ale někdy je až moc velké horko a já jsem zvyklá spíš na větší chlad. Když je tak akorát, tak mi to vyhovuje. Teď se nedá být ani venku, protože je ve stínu 31°. A to je jen ve stínu.. I v tom stínu je to nesnesitelné. Nejradši bych si teď skočila do bazénu, ale ještě nějakej mít.. Když jsem dneska na zastávce čekala na autobus domů, tak jsem asi myslela, že tam umřu vedrem. Jelikož nemám bazén, tak musím být jako blbec doma, místo abych seděla venku. Mohla bych tam jít, ale stejně bych tam dlouho nevydržela. Doma je aspoň pěknej chládek. Sice se tu trochu nudím, ale nic jinýho mi stejně nezbyde. Je to na nic.. Boy-boys-cliff-clouds-fall-favim.com-137181_large

Dess 0.6 (Ice-cream)

19. června 2012 v 21:13 | Jane x) |  Designy
Design se zmrzlinama .. xD x)

Konec školního roku

18. června 2012 v 21:05 | Jane x) |  Moje hlouposti
Vím, dlouho jsem nenapsala žádný článek na blog, ale snažila jsem nebýt na počítači a místo toho chodit ven. Neměla bych trávit tolik času u počítače. Nejsem na něm závislá. Vážně. A taky je konec školního roku, snažila jsem se nějak tak trochu vylepšit některé známky a nakonec budu mít asi jen 3 dvojky. Vyznamenání mám teda v kapse. Taky jsem tak trochu četla. Poslední dobou čtu vážně skoro pořád. Nikdy jsem nějak extra nečetla, ještě tak před půl rokem jsem vůbec nečetla, snad jen ve škole, nebo když jsem musela. Neuvěřitelné, když si představím, že příští pátek už se jde naposledy do školy. Tak hrozně jsem se těšila na konec roku, a když už to přichází, tak se začínám netěšit. Stačí mi ta představa, že po dvou měsících prázdnin už budu v devítce, že za rok se budeme připravovat na rozlučák a bude to poslední rok, kdy budu v té třídě, a potom pá. T přijde vybírání školy, zatím nemám ani páru o tom, kam bych chtěla jít nebo co bych chtěla jednou dělat. Bude zázrak, když na něco přijdu. Ségra dělala řidíčák, takže jsem včera tak trochu "páchala sebevraždu", když jsem sedla k ní d auta a jeli jsme (i s taťkou) na projížďku, se ségrou za volantem. Chvílema jsem myslela, že je po mně. Ale včera to bylo ještě dobrý. Dneska to bylo horší. Takový šoky... Jeli jsme totiž koupit boty a sestřička samozřejmě využila situace, aby mohla řídit. Tu jednu křižovatku radši nekomentuju, když měla zastavit a zastavila až v prostředku té křižovatky. Musela jsem si už nutně koupit nějaký otevřený boty, protože si přece nebudu pařit nohy v botaskách.. Už jsem je měla a v autě jsem si je přezouvala, a když jsem si dávala druhou ponožku do botasky, tak se ségra rozjela a hned jí to chcíplo, takže jsem se krásně bouchla do hlavy.. Pak málem vjela u Rossmannu na chodník.. A pak málem u našeho baráku smetla kolečka a málem narazila do rohu baráku. bylo to tam todiž tak blbě postavený a opna prostě nemůže zastavit.. Ne, ona musí jet.. Příště si rozmyslím, jestli sednu k ní do auta. A taky dozrály třešně na naší třešni, takže jsem si vždycky natrhala plnou misku, seldla si na houpačku, četla knížku a jedla třešně. Nebo jsem taky hrála The sims 3, jednou po dlouhé době. O ségře, jak mi slibovala, že si to můžu zahrát na jejím noťasu, radši ani nemluvím. Na pc nám to totiž nejde, je to úplně trapný. Tak jsem si to nainstalovala u babičky na notebooku. Zase jsem to tam sice pokazila, ale to je malinkatej detail. Ve čtvrtek, v pátek, v sobotu a v neděli ráno mě bolelo přicho a normáljsem si myslela, že si někdo udělal moji woodoo panenku a zapíchl mi špendlík do břicha. Dneska jsem v tělocviku nepochopila jednu holku, já jsem ji vybila a ona mi řekla "čubko vymrdaná", potom jsem jí vybila ještě jednou a to stejný.. ona snad neumí nic jinýho než nadávat. Vždyť to byla jen vybíjená. Nemůžu za to, že to neumí chytnout a že se neumí vyhnout balonu. A jak prožíváte konec školního roku vy a jaké bude vysvědčení?

Dess 0.5 (Emma Stone)

7. června 2012 v 21:04 | Jane x) |  Designy
Připravená i na kritiku xD

Moje tvorba - rozcestník

7. června 2012 v 19:20 | Jane x)

Dess 0.4 (Natalie Portman)

6. června 2012 v 20:47 | Jane x) |  Designy
No, nic moc... xD


PNG srdíčko - kočka

6. června 2012 v 19:33 | Jane x) |  PNG srdíčka

PNG srdíčko - kůň

6. června 2012 v 19:32 | Jane x) |  PNG srdíčka

Normálnost

5. června 2012 v 21:46 | Jane x) |  Témata týdne
Všichni jsou normální, ale každý je normální svým vlastním způsobem. Pro každého je normální úplně jiné chování. Já své chování nazývám jako nenormální, protože mě pomyšlení na to, že by bylo normalní trochu děsí. Já se směju snad úplně všemu a asi ani není den, kd yby mi nehrabalo. Nikdy v životě bych o sobě neřekla, že jsem normalní a přitom bych to myslela vážně (myslím). Nikdy bych nikomu neřekla neco hnusného sama od sebe, muselo by mě něco naštvat (aspoň doufám). Nedokážu se moc často donutit k učení. Někdy udělám něco, čeho později lituju, nebo bych to chtěla udělat znovu a jinak. Neumím vyjádřit svůj názor, raději se přizpůsobím, něž abych něco navrhla. Dobrá, už radši mlčím, nebo vás tu unudím blaboly o mně, stejně to asi nikoho nezajímá =D. Každý vnímá normálnost a nenormálnost jinak. Někdo považuje něco jako normální, ale někdo to vidí přesně obráceně. Když má třeba někdo nějaký zlozvyk, už se mu to zdá normální, ale najde se člověk, kterému se ten zlozvyk bude zdát nenormální. Někoho napadne nějaký nápad, ale nechce ho říst nahlas, protože si myslí, že je moc blbý, ale tomu, kdo ho přesvědčí (ne vždy), aby mu ho řekl, se bude zdát normální. Nebo nějaké účesy, někomu se zdají nějaké extravagantní účesy normální, někomu ne. Když někomu nechutná nějaké jídlo, taky to je normální. Je hodně příkladů, ale to by bylo na dlouho. Každý má svůj vlastní názor a to je normální. Někomu se něco zdá normální, někomu naopak nenormální a to je naprosto normální. Nějak jsem se do toho všeho zamotala =D (to je taky normální). Každý je odlišný a svým způsobem normální svým vlastním vkusem, stylem a povahou. (Bertle ohledy na to, že jsem tenhle článek psala v polospícím stavu (= ) Zkrátka - všechno je naprosto NORMÁLNÍ... =) xD

Dess 0.3 (Johnny Depp)

4. června 2012 v 17:10 | Jane x) |  Designy
Další design, dělala jsem ho včera večer, ale už se mi sem nechtěl dávat, tak ho sem dávám dneska.

Dess 0.2 (Evanna Lynch)

3. června 2012 v 20:45 | Jane x) |  Designy
Tak je tu další designnějak mě to začalo bavit xD Kdyby ho někdo chtěl, tak sio napište a samozřejmě pište i vaše názory =)
Ano je to Lenka z Harryho Pottera =)

Dess 0.1 (Janet Devlin)

3. června 2012 v 13:06 | Jane x) |  Designy
Trochu jsem se dneska nudila a udělala jsem dess.. Našla jsem návod, jak ho udělat, tak jsem zkusila xD.. Abych řekla pravdu, tak se mi docela líbí. Kdyby ho náhodou někdo chtěl, tak si napište (kdyžtak ho i nastavím). Pište názory.